Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Zjutraj bo na zahodu začelo deževati, padavine bodo čez dan zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem popoldne zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
6°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
7°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 6h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Javni razpis za podelitev priznanj Občine ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
05.01.2017      13:07
A A

Javni razpis za podelitev priznanj Občine Mokronog-Trebelno v letu 2017Deli:

Javni razpis za podelitev priznanj Občine Mokronog-Trebelno v letu 2017

Priznanja, ki se bodo podelila v letu 2017, so:
- naziv Častni občan in
- priznanje Občine Mokronog-Trebelno.

V letu 2017 se lahko podeli en (1) naziv Častnega občana in največ dve (2) Priznanji Občine Mokronog-Trebelno.

O podelitvi naziva Častni občan in Priznanja Občine Mokronog-Trebelno bo odločil Občinski svet Občine Mokronog-Trebelno na predlog Odbora za priznanja.

1. KRITERIJI ZA PODELITEV PRIZNANJ
a.)Naziv Častni občan
Naziv Častni občan se lahko podeli posameznikom, ki so s svojim delovanjem vidno prispevali k ugledu, prepoznavnosti in razvoju občine, doma ali v tujini, ali ki imajo pomembne dosežke na področju znanosti, umetnosti in kulture ter za druge izjemne dosežke.

b.)Priznanje Občine Mokronog-Trebelno
Priznanje Občine Mokronog-Trebelno je najvišje občinsko priznanje, ki se lahko podeli posameznikom, podjetjem, zavodom, društvom ter drugim organizacijam in skupnostim za izjemne uspehe na posameznih področjih družbenih dejavnosti in gospodarstva, ki prispevajo k nadaljnjemu razvoju in ugledu občine.

2. PREDLAGATELJI
Predlagatelji za podelitev naziva Častni občan in priznanja Občine Mokronog-Trebelno so lahko fizične in pravne osebe, to so društva, organizacije, ustanove in drugi.
Pisni predlogi morajo biti oddani na naslov: Občina Mokronog-Trebelno, Pod Gradom 2, 8230 Mokronog. Predlogi se oddajo v zaprti kuverti z navedenim polnim imenom ali nazivom predlagatelja na zadnji strani kuverte in z oznako »Priznanja občine-2017« na prvi strani kuverte.

Skrajni rok za oddajo predlogov za priznanja Občine Mokronog-Trebelno v letu 2017 je do vključno 30. januarja 2017.

Odbor si pridržuje pravico, da predlog izloči in ga ne upošteva, če predlog ne bo pripravljen v skladu z razpisom.

več informacij:http://www.mokronog-trebelno.si/obcina/objave-in-razpisi/staro
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!