Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.01.2018

oblačno
Popoldne bo sončno z občasno spremenljivo oblačnostjo, nastalo bo nekaj ploh. V severni Sloveniji bo zapihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 12 °C.
-2°C | 6°C
ponedeljek, 22.01.2018
-2°C | 6°C
torek, 23.01.2018
0°C | 8°C
sreda, 24.01.2018
0°C | 12°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 13°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Pomladna ladja - Območna revija otroških in ......


KULTURA

| |
18.04.2016      11:45
A A

Pomladna ladja - Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov


Na letošnji območni reviji otroških in mladinskih pevskih zborov, ki se je odvila v petek, 15. aprila 2016, v Športni dvorani PŠ Dolenja Nemška vas, se je predstavilo 11 pevskih zasedb iz občin Mirna, Mokronog-Trebelno, Šentrupert in Trebnje.


Deli:
Iz občine Mokronog-Trebelno sta se predstavila dva pevska zbora pod vodstvom zborovodkinje Jelke Gregorčič Pintar: Otroški pevski zbor OŠ Mokronog (solista Ajda Nadrih in Anže Golob) in Mladinski pevski zbor OŠ Mokronog. Zbora je na klavirju spremljala Brigita Mlakar. Revijo je strokovno spremljala Janja Dragan Gombač, povezovala pa jo je Kristina Gregorčič.

Revijo so omogočili JSKD RS, občine Mirna, Mokronog-Trebelno, Šentrupert in Trebnje ter OŠ Trebnje s PŠ Dolenja Nemška vas.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JSKD OI Trebnje v Občini Mokronog-Trebelno? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!