Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
3°C
3°C
JUTRI
0°C
-4°C
Deli
1947

Lutkovna skupina Mokre tačke na Državnem srečanju lutkovnih skupin Slovenije

Po območnem in regijskem srečanju lutkovnih skupin so bile Mokre tačke izbrane  na podlagi ogledov na srečanju posameznega nivoja v okviru Koordinacije Dolenjska, Bela krajina in Posavje. Letošnja selektorica za državno srečanje,  Jelena Sitar, priznana lutkarica, pedagoginja,  je izbrala za državno srečanje11 skupin iz cele Slovenije. Med izbranimi so v torek, 7. junija 2016, na odru  Kulturnega doma Medvode pred polno dvorano kot druge po vrsti nastopile tudi LS Mokre tačke iz Mokronoga, ki delujejo kot sekcija KUD Emil Adamič Mokronog. S predstavo Tri slovenske ljudske pravljice, pod vodstvom Polonce Bartolj, so navdušile gledalce in za nastop na državnem srečanju prejele zlato plaketo.  Za lutkovno skupino je izjemen uspeh in smo nanje in na njihovo kvalitetno delo lahko zelo in upravičeno ponosni.
Iskrene čestitke LS Mokre tačke za dosežene uspehe v letošnji sezoni na lutkovnem področju, ter še veliko lutkovnega elana za nove predstave, ki se jih vedno znova veselimo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij