Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

DANES
9°C
-1°C
JUTRI
12°C
-1°C
2815

BOŽIČNI ONLINE OBČINSKI KARATE TURNIR

S ponosom sporočamo, da smo v petek, 18.12.2020 organizirali Občinsko ONLINE karate tekmovanje v Mirni Peči ter dobili veliko novih zmagovalcev.

Naj omenimo, da smo se na tekmovanje pripravljali že od samega začetka pojava drugega vala epidemije, ko smo našo aktivnost v polni meri preselili na treninge preko ZOOM-a. Tekmovanje je bilo odlično izpeljano ter je izrazilo vesele nasmehe na obrazu vsem članom ter jih ob vsem tem tudi motiviralo za treninge v letu 2021.

Tekmovanje je potekalo po načrtu in člani so se zelo potrudili. Nekateri tekmovalci so prišli tudi do spoznanja, da se bo treba še dodatno angažirati. To bodo storili že takoj po novem letu, zato pričakujemo v klubu samo odlične karateiste.

V sredo 23.12.2020 smo v povezavi s tekmovanjem opravili še Online Zoom karate fotografiranje zmagovalcev ter sledila je objava vseh rezultatov. Tekmovalci so za nagrade prejeli medaljo, najboljši v absolutnih kategorijah tudi pokale ter Miklavževo darilo.

 

Rezultati tekmovanja - absolutni zmagovalci Občinskega karate turnirja 2020 so:

 

Nižja skupina – beli in rumeni pasovi

 

  1. mesto: Črt Jermančič
  2. mesto: Lili Lenko
  3. mesto: Ajda Gotlib
  4. mesto: Sara Jarc

 

Višja skupina – oranžni in višji pasovi:

 

  1. mesto: Vili Kramar
  2. mesto: Valentina Kajič
  3. mesto: Nuša Nose
  4. mesto: Alja Gole

 

Čestitke vsem tekmovalcem in srečno, zdravo ter uspešno novo leto 2021 vam želimo!

 

Karate klub Mirna Peč

Urška Kramar,

tajništvo kluba

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi