Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo sprva še oblačno a se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
6°C | 13°C
torek, 23.10.2018
4°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
9°C | 22°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 15°C
petek, 26.10.2018
7°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

6. balinarski turnir na Poljanah


DRUŠTVA

| |
31.08.2017      15:09
A A

6. balinarski turnir na PoljanahDeli:

Kot je že v navadi nekaj let, smo tudi letos v avgustu organizirali balinarski turnir, ki je bil že šesti po vrsti. Turnir smo izpeljali v soboto 26. avgusta. Sodelovalo je šest ekip balinarskih društev iz Trebnjega, Novega mesta – Drska ( dve ekipi ), Mirne, Grosuplja in domačini s Poljan.  Na dveh stezah je bilo pogosto zelo napeto, saj imajo te ekipe v svojih vrstah več zelo dobrih tekmovalcev. Lepo je bilo videti mojstrsko bližanje krogel. Zelo zanimivo je bilo tudi zbijanje. Tako sta se v polfinalu pomerili ekipi Hribi in Drska ter Grosuplje in Poljane. V finalu so za tretje mesto Poljanci premagali ekipo Hribi, za prvo mesto pa je ekipa balinarskega kluba Drska premagala ekipo balinarskega kluba iz Grosuplja. Ti dve tekmi sta bili posebno napeti, saj je domačinom kazalo zelo dobro, pa tudi Drska se ni dala premagati. Vrstni red na koncu je bil naslednji: Drska, Grosuplje, Poljane, Hribi, Mirna, Trebnje. Koordinator in sodnik turnirja je bil Ivica Kirik. Tekmovanje je potekalo v prijateljskem vzdušju, ki se je nadaljevalo tudi po tekmovanju.  

                                                                                                               Jožica Plantan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!