Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa in zahoda dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 19°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 26°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 18°C
torek, 25.09.2018
3°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
2°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 9h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

15. SREČANJE KONJENIKOV


DRUŠTVA

| |
29.01.2018      8:26
A A

15. SREČANJE KONJENIKOV


Vsako leto januarja konjeniki organizirajo tradicionalno srečanje konjenikov, nekateri srečanju tudi pravijo konjeniško silvestrovanje. V letošnjem letu smo za organizacijo bili določeni konjeniki Konjeniško društvo treh dolin Mirna Peč. Za srečanje smo izbrali Gostilno Novljan v Mirni Peči in Ansambel Urok, v katerem igrajo štirje fantje iz Žužemberka.


Deli:

Predpriprave na samo srečanje so potekale, kar nekaj tednov, saj smo si zamislili krasen spominek za vsakega gosta posebej. Spominek, ki zapakiran v majhno škatlico je podkvica sreče z lepo napisano mislijo o podkvi, ki jo je lastnoročno skoval naš predsednik društva Hočevar David. Pridne članice pa so spekle okusne piškote in pecivo.

Na vabilo 15.srečanje konjenikov, ki je bilo v soboto 20. januarja, se je v lepem  številu odzvalo kar 110 konjenikov iz različnih društev. Poleg našega društva so se prijavili konjeniki Krekove konjenice, Konjeniško društvo Finfarji, Konjeniško društvo Gombišče, Konjeniški klub Temeniške doline, Domačija Marn in Čateška Konjenica. Ob 19.uri so se pričeli zbirati konjeniki, ki smo sprejeli z aperitivom in spominkom. Nato smo se vsi skupaj posedli in povečerjali. Po večerji pa se ob dobri glasbi ansambla, plesu, petju in klepetu zabavali dolgo v noč.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KONJENIŠKO DRUŠTVO TREH DOLIN MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!