Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.02.2018

oblačno
Ponoči se bo sneženje od juga spet nekoliko okrepilo in zajelo vso Slovenijo. Le ob morju ter ponekod na Goriškem bo večinoma deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem do 4 °C.
-1°C | 0°C
sobota, 24.02.2018
-2°C | -1°C
nedelja, 25.02.2018
-9°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-10°C | -7°C
torek, 27.02.2018
-10°C | -6°C
Opozorila
Četrtek, 22.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
0°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

15. SREČANJE KONJENIKOV


DRUŠTVA

| |
29.01.2018      8:26
A A

15. SREČANJE KONJENIKOV


Vsako leto januarja konjeniki organizirajo tradicionalno srečanje konjenikov, nekateri srečanju tudi pravijo konjeniško silvestrovanje. V letošnjem letu smo za organizacijo bili določeni konjeniki Konjeniško društvo treh dolin Mirna Peč. Za srečanje smo izbrali Gostilno Novljan v Mirni Peči in Ansambel Urok, v katerem igrajo štirje fantje iz Žužemberka.


Deli:

Predpriprave na samo srečanje so potekale, kar nekaj tednov, saj smo si zamislili krasen spominek za vsakega gosta posebej. Spominek, ki zapakiran v majhno škatlico je podkvica sreče z lepo napisano mislijo o podkvi, ki jo je lastnoročno skoval naš predsednik društva Hočevar David. Pridne članice pa so spekle okusne piškote in pecivo.

Na vabilo 15.srečanje konjenikov, ki je bilo v soboto 20. januarja, se je v lepem  številu odzvalo kar 110 konjenikov iz različnih društev. Poleg našega društva so se prijavili konjeniki Krekove konjenice, Konjeniško društvo Finfarji, Konjeniško društvo Gombišče, Konjeniški klub Temeniške doline, Domačija Marn in Čateška Konjenica. Ob 19.uri so se pričeli zbirati konjeniki, ki smo sprejeli z aperitivom in spominkom. Nato smo se vsi skupaj posedli in povečerjali. Po večerji pa se ob dobri glasbi ansambla, plesu, petju in klepetu zabavali dolgo v noč.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KONJENIŠKO DRUŠTVO TREH DOLIN MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!