Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

JUTRI
30°C
18°C
SRE.
28°C
18°C

Povabilo "Spodbujanje podjetniške inovativnosti na območju Dolenjske in Bele krajine v letu 2020"

Predmet vloge za sofinanciranje je lahko izdelek, storitev ali razrešitev proizvodnega, tehnološkega, trženjskega, organizacijskega, poslovnega, okoljskega ali drugega podjetniškega izziva (problema) na inovativen način. Javni poziv je namenjen mikro in malim podjetjem, ki se kot pravna ali fizična oseba ukvarjajo z gospodarsko dejavnostjo, z najmanj 1 zaposlenim za nedoločen čas, ter fizičnim osebam, ki imajo registrirano dopolnilno dejavnost na kmetiji, s sedežem dejavnosti ali poslovne enote v eni izmed občin, ki sofinancirajo program.

Občine, ki sofinancirajo program:

  • Črnomelj,
  • Metlika,
  • Semič,
  • Žužemberk,
  • Škocjan,
  • Straža,
  • Dolenjske Toplice,
  • Mirna Peč.

Sofinancira se do 50% upravičenih in izkazanih stroškov, povezanih z inovativnim podjetniškim predlogom, nastalih od 1. 6. 2019 do 22. 9. 2020, vendar ne več kot v znesku 3.500,00 EUR oz. v nižjem znesku, če razpoložljiva sredstva ne omogočajo sofinanciranja v maksimalnem znesku.

Sredstva za sofinanciranje inovativnih podjetniških predlogov se dodeljujejo na osnovi sheme »de minimis«.

Rok za oddajo vlog

Rok za oddajo vlog je do srede, 30. 9. 2020, do 14. ure. Do tega roka morajo vloge prispeti s pošto oz. biti oddane po prinosniku na sedežu Razvojnega centra Novo mesto d.o.o., Podbreznik 15, 8000 Novo mesto.

Predstavitev poziva

O predstavitvi poziva vas obvestimo naknadno.

Dodatne informacije

Kontakt: Aleksej Metelko, tel. 030 304 303, e-naslov: aleksej.metelko@rc-nm.si

Razpisna dokumentacija:

Dokumenti:

 

Povabilo sof. podj. inovacij_ 2020

Vloga za sofinanciranje podjetniških inovacij 2020

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi