Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
14°C
10°C
JUTRI
22°C
11°C
4169

Zaključek ligaškega tekmovanja v namiznem tenisu

Ekipa Mengeš 1 je v letošnji sezoni osvojila 6.mesto v 1. SNTL, ekipa Cornilleau Mengeš 2 pa 1. mesto v 3. SNTL, pri tem je bil Aljaž Frelih najuspešnejši igralec v 3. SNTL.

Zaključena je še ena uspešna sezona tekmovanja v SNTL (slovenska namiznoteniška liga). V sezoni 2016-17 smo imeli v ligaškem tekmovanju za člane dve ekipi.

Ekipa Mengeš 1 je v letošnji sezoni osvojila 6. mesto.

Prva ekipa članov se je uvrstila 1. člansko ligo že v sezoni 2005-2006. Takrat so za ekipo igrali Andraž Avbelj, Peter Vida, David Orešnik in Miodrag Drljača. V sezoni 2006-2007 je odšel Miodrag Drljača v Škofjo Loko, ekipi pa se je pridružil Klemen Jazbič. Ekipa v postavi Andraž Avbelj, Klemen Jazbič in David Orešnik igra že  dvanajsto leto, v zadnjih treh letih pa so občasno igrali tudi uspešni kadeti Nejc Erjavec, Aljaž Frelih, v zadnji sezoni pa tudi Tilen Šalja.


Ekipa NTS Cornilleau Mengeš 2 je osvojila 1. mesto in se je uvrstila v 2. SNTL

V sezoni 2016 – 2017 je v 3. slovenski namiznoteniški ligi za člane Mengeš uspešno pričela nastopati ekipa Cornilleau Mengeš 2. Za ekipo so igrali Nejc Erjavec, Aljaž Frelih, Tim Pavli, Bor Rutar, Javor Zavec in Matej Prezelj. Ekipo je vodil trener Žiga Zupan.

Mladi Mengšani so suvereno osvojili 1. mesto in premagali vse svoje nasprotnike z rezultatom 5:0, en dvoboj so zmagali s 5:1, enega pa s 5:3.

 

Besedilo: Mlaj

Foto: Žiga Zupan

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi