Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
21°C
15°C
JUTRI
25°C
14°C
3475

Tara Kobetič zmagovalka 1. TOP R Slovenije v namiznem tenisu

V Puconcih je bil 30. novembra 1. TOP turnir NT Slovenije za mladince in mladinke. Nastopilo je 24 najboljših tekmovalcev in tekmovalk v treh kakovostnih skupinah.

Tara Kobetič je tekmovala v prvi kakovostni skupini, Brina Markič in Gaja Kobetič pa v drugi kakovostni skupini. Tara Kobetič je premagala vse nasprotnice, izgubila je le tri nize in osvojila prvo mesto. Gaja Kobetič je v drugi kakovostni skupini osvojila peto mesto, Brina Markoč pa osmo mesto. Aljaž Goltnik je nastopil v prvi kakovostni skupini, osvojil je peto mesto, Mitja Zavec je v drugi skupini osvojil šesto mesto, Rok Grad pa sedmo mesto. Spremljal jih je trener David Orešnik.

 

Besedilo: MLAJ

Foto: arhiv NTZS

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi