Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
-1°C
-2°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
4726

Rekreacija za zdravo telo

Članice športnega društva Partizan Mengeš začenjamo s šolskim letom v telovadnici ŠD Partizan Mengeš (Slovenska c. 39) ob torkih od 2:00 do 22:00 z vadbo za zdrav način življenja in funkcionalno vadbo za lepši vsakdan. Če vas veseli primerna vadba pod strokovnim vodstvom v družbi veselih članic ste prav prisrčno vabljene. Lahko nas obiščete brez obveznosti in če vam bo vadba in družba všeč,​ se nam priključite v tem šolskem letu.

​Prav tako vabimo vse, ki vas zanima odbojka v prijetni mešani družbi ob sredah ​v šolski telovadnici od 20.00 do 22.00 ure. Obiščite nas brez obveznosti, se udeležite prvih iger in če se boste dobro počutili v naši družbi se nam pridružite v tem šolskem letu. Seznanite se tudi z drugimi sekcijami športnega društva in če vas pritegne katera druga, se pozanimajte kako je z udeležbo. ​Oglejte si tudi objave na spletni strani Moja občina in v Mengšanu. ​Pričakujemo vas, članice ŠD Partizan - rekreacija za ženske in mešana odbojkarska sekcija.


Besedilo: Milenka Mežnaršič
Foto: arhiv društva

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij