14°C

2. TOP za mladince in mladinke

| |
30.05.2016      11:04

Na Muti je bil 16. maja 2. TOP za mladince in mladinke v namiznem tenisu. Tekmovalci in tekmovalke so bili na osnovi jakostnih lestvic NTZS razvrščeni v tri jakostne skupine, kjer se za končno uvrstitev pomerijo vsak z vsakim.

Aleksnadra 2. mesto, Katarina 3. mesto

Lepo so presenetili fantje. V prvi jakostni skupini je Aljaž Frelih osvojil 4. mesto, Nejc Erjavec pa 6. mesto. V 2. jakostni skupini je Tim Pavli osvojil 2. mesto.

Pri dekletih sta v  1. jakostni skupini na stopničkah stali Aleksandra Vovk, ki je osvojila 2. mesto, Katarina Stražar je bila 3., Ana Tofant pa 5. V 2. jakostni skupini je Nika Kobetič osvojila 2. mesto.