Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
13°C | 18°C
torek, 25.09.2018
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
13°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Na otvoritvi na Grobeljski cesti zahvala ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
05.09.2017      15:26
A A

Na otvoritvi na Grobeljski cesti zahvala občanom in županu


V petek, 1. septembra 2017, je na Grobeljski cesti potekala slavnostna otvoritev izvedenega komunalnega opremljanja in rekonstrukcij cest, ki je bila v preteklih letih izvedena na območju ulic ob Groblejski cesti. Franc Jerič, župan Občine Mengeš, je na otvoritvi povedal: »V gradnjo nove in obnovo komunalne opreme in rekonstrukcije cest je bilo iz kohezijskih sredstev in kasneje še iz sredstev Občine Mengeš v vaše območje vloženih 263.000 EUR. Zavedamo se, da smo s tem zagotovili boljše bivalne pogoje, da pa je potrebno v tem delu Mengša urediti še problem tranzitnega tovornega prometa. Nekaj smo ga iz Mengša odpeljali z novo prometno signalizacijo v krožiščih. S Policijsko upravo Domžale ter Medobčinskim inšpektoratom in redarstvom smo dogovorjeni za redno kontrolo nove prometne ureditve in upam, da so spremembe že opazne. Seveda pa bomo največ naredili z gradnjo manjkajočega dela obvoznice, pričakujemo da se bo začelo in zaključilo z gradnjo v letu 2018.«


Pri rezanju traku sta županu Občine Mengeš, Francu Jeriču, pomagala starejša občana gospa in gospod Lukan
Pri rezanju traku sta županu Občine Mengeš, Francu Jeriču, pomagala starejša občana gospa in gospod Lukan
Deli:

Vse prebivalce je v uvodnem delu na slavnostno otvoritev z glasbo povabila Veteranska godba Mengeš. Nato jih je kratko pozdravil župan Občine Mengeš, Franc Jerič, se vsem na območju zahvalil za sodelovanje in potrpljenje ter jim zaželel prijetno bivanje. Sledilo je slavnostno rezanje traku, pri tem sta županu kot najstarejša občana pomagala gospa in gospod Lukan. Rezanje traku je z glasbo pospremila tudi Veteranska godba Mengeš. Pred pogostitvijo, ki je čakala vse udeležence slavnostne otvoritve, pa se je predstavnik prebivalcev zahvali tudi županu in občinski upravi za korektno sodelovanje in pomoč pri zmanjšanju tranzitnega tovornega prometa. Med pogostitvijo so občani v pogovoru z županom posredovali kar nekaj novih idej za dodatno izboljšanje bivanja v tem delu Mengša. Slavnostna otvoritev se je zaključila z obljubo, da jih bodo na občini pregledali in ustrezno vključili v prihodnje projekte.


Besedilo in foto:Tina Drolc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mengeš!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Mengšan
Številka: 09-2018
Izšla: 14.09.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.09.2018
Danes ni dogodkov.
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Povezava med čustvi in zdravjem
01.10.2018 | Tečaji in delavnice
Tečaj angleščine za otroke
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Povezava med čustvi in zdravjem
01.10.2018 | Tečaji in delavnice
Tečaj angleščine za otroke

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo