Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
1°C
-5°C
JUTRI
2°C
-2°C
Deli

Končana tudi rekonstrukcijska dela odseka Prešernove ceste

Gradbena dela rekonstrukcije odseka Prešernove ceste so bila v celoti zaključena septembra 2017.

Rekonstrukcija je vključevala gradnjo 208 m novega vodovoda in zamenjavo 12 hišnih priključkov - na stavbah Prešernova 49 (1HP), 47  (1HP), 45  (1HP), 37  (2HP), 39  (7HP). Poleg vodovoda je bil zgrajen tudi nov plinovod s hišnimi priključki, do hiš na Prešernovi 49, 45, 37 in 39. V sklopu rekonstrukcije je bilo postavljenih tudi pet uličnih svetilk na kandelabrih. Obnova se je zaključila z asfaltiranjem 75 m odseka makadamske ulice.

Besedilo in foto: Tina Drolc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!