Logo MojaObčina.si
JUTRI
24°C
14°C
PON.
26°C
11°C
Oceni objavo

Dobrodelna nota občinskega slavja na Škofljici

V soboto je na Škofljici potekal prečudovit večer, obarvan s srčnostjo in dobrodelnostjo, ki so jo občanke in občani Škofljice vključili v svoje občinsko slavje. Občini Mengeš, ki je v nedavnih poplavah utrpela precejšnjo škodo, med drugim tudi na občinski infrastrukturi, je občina Škofljica podarila znesek v višini 25.100,00 EUR, kot pomoč pri odpravi posledic uničujoče ujme. Donacija, zbrana na škofeljski občinski slovesnosti, bo v celoti namenjena obnovi naše osnovne šole in vrtca. Hvala, ker z dobrodelnostjo soustvarjate lepšo mladost mengeških otrok.

Naj bodo knjige našega pisatelja Ivana Sivca, ki smo vam jih ob tej priložnosti podarili v znak zahvale, večen spomin na Mengeš in simbol naše srčne hvaležnosti za častivredna dejanja, s katerimi ste nas podprli v teh težkih trenutkih.
V veliko veselje in čast nam je, da imamo ob sebi tako dobre prijatelje.

Hvala, Škofljica!
Oglejte si tudi