Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
28°C
15°C
JUTRI
31°C
14°C
Deli
2034

Prijavite se na obveščanje o moteni oskrbi z vodo

Najpogostejši vzrok za motnje pri oskrbi s pitno vodo na javnem vodovodnem omrežju so različni posegi na omrežju (v času vzdrževanja, prevezav, obnov, odpravi okvar …) in takrat mora upravljavec vodovodnega omrežja oskrbo s pitno vodo prekiniti. V takih primerih objavi obvestilo na spletni strani www.komunala-kranj.si, radijskih postajah, TV postajah in pogosto tudi na FB strani. Če ste uporabniki prijavljeni na osebno obveščanje, vas obvestijo tudi po SMS sporočilu in/ali elektronski pošti. Na spletni strani www.komunala-kranj.si najdete nasvete kako ukrepati ob zapiranju vodovoda in ponovni vzpostavitvi vodooskrbe, kako očistiti mrežico na pipi, kdaj in kako je potrebno vodo prekuhavati in pravilen postopek prekuhavanja ter priporočila kaj lahko uporabniki sami naredimo za ohranjanje kakovosti vode.

Vabimo vas, da se prijavite na brezplačno obveščanje o moteni oskrbi s pitno vodo. Poskrbite, da bodo informacije pravi čas prišle do vas. Obvestilo bo Komunala Kranj poslala na vaš elektronski naslov oz. SMS v času, ko bo oskrba s pitno vodo prekinjena. Pravočasno vas bodo opozorili tudi na morebitno sanitarno neustreznost vode in potrebne ukrepe. Pokličite brezplačno telefonsko številko 080 35 55, telefonsko številko 04 28 11 300, poiščite prijavni obrazec na spletni strani Komunale Kranj ali pa pišite na info@komunala-kranj.si in uredite prijavo na obveščanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi