Logo MojaObčina.si

Medvode

JUTRI
13°C
9°C
TOR.
20°C
7°C
1290

Povabilo k oddaji ponudbe UKREP 2: Pomoč za dejavnosti prenosa znanja in informiranja

Na podlagi Pravilnika o ohranjanju in spodbujanju razvoja kmetijstva in podeželja v Občini Medvode za programsko obdobje 2015 – 2020 (Uradni list RS, št. 66/2015 in 42/2016), vas vabimo, da za UKREP 2: Pomoč za dejavnosti prenosa znanja in informiranja, oddate ponudbo. Okvirna vrednost razpoložljivih sredstev je 6.000 EUR.
Cilj pomoči je zagotavljanje višjega nivoja strokovne izobraženosti in usposobljenosti v kmetijskem in gozdarskem sektorju. Pomoč se ne dodeli za usposabljanja, ki so del javno veljavnih izobraževalnih programov poklicnega, srednjega in višjega strokovnega izobraževanja ter javno veljavnih študijskih programov.

Rok za oddajo ponudb je 24.08.2020 do 10. ure.

Razpisna dokumentacija je priložena.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi