Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
7°C
0°C
JUTRI
6°C
5°C
1255

Javni poziv za predlaganje kandidatov za imenovanje predstavnikov ustanovitelja v Svet zavoda Osnovne šole Jela Janežiča

Svet zavoda OŠ Jela Janežiča je ustanoviteljico z dopisom, z dne 21.9.2021, obvestil, da  12.12.2021 poteče mandat članom sveta OŠ Jela Janežiča. Odlok o ustanovitvi javnega vzgojno-izobraževalnega zavoda Osnovna šola Jela Janežiča (Uradni list RS, št. 86/21) v 17. členu določa, da svet zavoda sestavlja enajst članov, od katerih so trije predstavniki ustanoviteljice, ki jih izmed delavcev občinske uprave, organov občine ali občanov imenuje občinski svet na predlog zainteresirane javnosti. V 17. členu navedenega Odloka je določeno, da mandat članov sveta zavoda traja 4 leta, da mandat začne teči z dnem konstituiranja sveta zavoda in da so lahko člani po preteku mandata ponovno imenovani oziroma izvoljeni.

Besedilo javnega poziva najdete v spodnji priponki.                       

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi