Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
6°C
JUTRI
16°C
9°C
5860

Javni poziv za podajo predlogov za podelitev priznanj Občine Medvode za leto 2023

Komisija za priznanja na podlagi 11. člena Odloka o priznanjih Občine Medvode (Uradni list št. 195/20) objavlja Javni poziv za podajo predlogov za podelitev priznanj Občine Medvode za leto 2023.

Priznanja Občine Medvode so:
  • naziv častni občan Občine Medvode,
  • Velika plaketa Jakoba Aljaža,
  • Plaketa Jakoba Aljaža,
  • Medalja Občine Medvode,
  • Priznanje »Mladi up Medvod«.
Predlagatelji kandidatov za podelitev priznanj so lahko posamezniki, skupine občanov, politične stranke, vaške skupnosti, krajevne skupnosti, podjetja, zavodi in društva ter druge organizacije in skupnosti z območja občine Medvode. Predlagatelj zase ne more vložiti predloga za podelitev priznanja. O podelitvi in vrsti priznanja bo odločila Komisija za priznanja. V skladu s spremenjenim poslovnikom komisije se v posameznem letu lahko podeli največ devet priznanj.
Poziv najdete v priponki spodaj. 

Dosedanji prejemniki priznanj so predstavljeni na naši spletni strani. Postopek podeljevanja občinskih nagrad je predpisan v Odloku o priznanjih Občine Medvode in Poslovniku Komisije za priznanja Občine Medvode.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi