Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
13°C
4°C
JUTRI
16°C
5°C
1015

Izdelava projektne dokumentacije za izgradnjo fekalne in meteorne kanalizacije in obnovo vodovoda za naselji Zbilje in Smlednik

Predmet javnega naročila je izdelava projektne dokumentacije za izgradnjo fekalne in meteorne kanalizacije in obnovo vodovoda za naselji Zbilje in Smlednik.

Občina Medvode namerava za ureditev odvajanja in čiščenja odpadnih vod v naselju Zbilje in Smlednik vzpostaviti sistem primarnih in sekundarnih vodov, ki bodo odpadno vodo naselij občine Medvode napeljali, preko povezovalnega voda, na Centralno čistilno napravo Ljubljana. Sočasno se bo obnovilo tudi vodovodno omrežje.

Predmet javnega naročila obsega izdelavo projektne dokumentacije in sicer:

  • Izdelava geodetskega načrta za območje naselja Zbilje in Smlednik;
  • Geomehanske raziskave z geomehanskim poročilom - na mestih črpališč – vrtina globine cca. 8m – 4x, sondažni izkop globine cca. 4m – na trasi kanalizacije in vodovoda – 10x
  • Izdelava IZP dokumentacije vključno s pridobitvijo projektnih in drugih pogojev. Vsebovati mora katastrski elaborat s tangiranimi zemljišči ter lastniki zemljišč in tiste podatke, na podlagi katerih mnenjedajalec v skladu s svojimi pristojnostmi določi pogoje za izdelavo dokumentacije za izvajanje gradnje;
  • Izdelava DGD dokumentacije, ki vključuje pridobivanje mnenj in soglasij pristojnih mnenjedajalcev z usklajevanjem načrtov glede na podana mnenja in vse lokacijske ter tehnične prikaze, ter podpisanega soglasja lastnika objekta k projektni rešitvi novega kanalizacijskega priključka;
  • Izdelava PZI dokumentacije, ki vključuje izdelavo načrta gradbenih konstrukcij ter popis del s predizmerami.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi