Logo MojaObčina.si

Medvode

JUTRI
26°C
12°C
SRE.
28°C
12°C
Deli
659

Imenovanje predstavnikov ustanovitelja v Svet Osnovne šole Pirniče

Osnovna šola Pirniče je ustanoviteljico obvestila, da bo Svetu Osnovne šole Pirniče 29. 9. 2020 potekel mandat. Občina Medvode kot ustanoviteljica v svet imenuje tri (3) predstavnike ustanovitelja. Člane sveta, ki so predstavniki ustanovitelja imenuje občinski svet. Za člana sveta – predstavnika ustanovitelja je lahko imenovana le oseba, ki ima v času imenovanja stalno bivališče v šolskem okolišu. 
Prosimo vas, da do 12. 6. 2020 posredujete vaš predlog kandidata/kandidatke na priloženem izpolnjenem obrazcu za kandidaturo in obrazložitvijo. Vsaka kandidatura naj bo v svoji ovojnici.
Več v spodnjem pozivu in obrazcu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi