Logo MojaObčina.si

Medvode

JUTRI
24°C
14°C
PON.
25°C
11°C
Deli

Nujno varstvo otrok na domu

Občina Medvode v sodelovanju s prostovoljci in vzgojiteljicami Vrtca Medvode zagotavlja varstvo na domu za vse tiste otroke, katerih starši so v tem času nepogrešljivi na svojem delovnem mestu. Prvenstveno se varstvo na domu tako zagotavlja zaposlenim v zdravstvenih ustanovah in domovih za starejše ter zavodih za varovance s posebnimi potrebami, nepogrešljivim delavcem v energetiki in komunikacijskih podjetjih, nepogrešljivih komunalnih in servisnih službah, oskrbi ter operativcem v Slovenski policiji, Slovenski vojski in Civilni zaščiti. V teh ustanovah morata biti zaposlena oba starša, ki predložita tudi potrdilo delodajalca. Varstvo se nudi otrokom do 5. razreda osnovne šole. 

 

Ker so v času epidemije vrtci in šole zaprti, se za nujne primere v tem času organizira nujno varstvo na domu družin. Starše prosimo, da potrebo po varstvu javite na številko Centra kriznega odziva: 01 361 95 14 ali na e-pošto cz@medvode.si. Klicni center deluje od ponedeljka do petka med 8. in 16. uro. Na klicni center se nam lahko javite tudi zdravi prostovoljci, ki bi bili pripravljeni pomagati družinam.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi