Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.01.2018

oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Severni veter se bo v drugem delu noči polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -1, ob morju malo nad 0 °C.
-2°C | 6°C
torek, 23.01.2018
1°C | 7°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 9°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Prireditev ob materinskem dnevu ROŽA


VERSKE

| |
24.03.2015      7:41
A A

Prireditev ob materinskem dnevu ROŽA


Mladinska skupina župnij Brdo, Zlato Polje in Blagovica je v sodelovanju z župnijo Brdo, župnijsko Karitas in občino Lukovica pripravila zanimivo prireditev ob materinskem dnevu in dnevu staršev.


Deli:

Že naslov, kakor uvodni video je bil pokazatelj, da to ne bo prireditev kakršne smo vajeni na naših odrskih deskah, ampak bo nekaj posebnega. Idejo Eme Meden so tokrat več kot odlično realizirali mladi in tudi malce starejši smo bili navdušeni nad novim pristopom. Saj  smo že pri Pavčkovi Kako raste mama spoznali, da bomo deležni poleg besed tudi uprizoritve govorjene besede. Poleg vseh plesnih in glasbenih točk, prisluhnili smo odličnemu glasu Barbare Pavlič, ki nam je zapela Dan najlepših sanj  je na oder prišel sam Ivan Cankar in malce potožil kako nespameten je bil , ko je zavrnil kavo , ki mu jo je prinesla mati. In to ga teži še danes nam je zaupal. Z  Juvanovo Hvala starši vam za vse in  Neubauerjevo Mamica je kakor zarja je zbranim mamicam starim mamam in vsem v dvorani voščil otroški pevski zbor pod vodstvom Petre Avbelj. Še enkrat tokrat na koncu prireditve izrečene dobre želje ob njihovem prazniku in izročitev ročno izdelanih rožic naj matere in stare mame spominjajo, da mladi mislijo še na kaj in ne samo na zabavo. No tudi na to niso pozabili in na koncu pripravili pisano paleto sladkih dobrot, da smo se še dolgo sladkali in družili. obljubili so, da bodo do oratorija pripravili še kakšno zanimivo prireditev, ki bo tako kot je bila ta vredna obiska in kakšnega everčka za uspešno izvedbo tretjega Oratorija na Brdu.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 21.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo