Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo povečini jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20°C.
17°C | 33°C
torek, 21.08.2018
18°C | 33°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 23.08.2018
18°C | 34°C
petek, 24.08.2018
17°C | 32°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Prvi podjetniški zajtrk


DOGODKI

| |
21.12.2016      8:00
A A

Prvi podjetniški zajtrk


Območna Obrtno-podjetniška zbornica Domžale in Slovenska gospodarska zveza iz Celovca sta na Viru v prostorih OOZ Domžale organizirali prvi Podjetniški zajtrk, na katerem so predstavili delovanje avstrijske gospodarske zbornice in načrte, ki v prihodnosti vključujejo tudi našo regijo.


Deli:

Območna Obrtno-podjetniška zbornica Domžale in Slovenska gospodarska zveza iz Celovca, ki je vodilna na področju pospeševanja skupnega alpsko-jadranskega prostora, sta danes organizirali prvi podjetniški zajtrk. Predsednik SGZ Benjamin Wakounig, podpredsednik SGZ Felix Wieser in dr. Maria Škof so iz prve roke predstavili dosedanje poslovanje v Avstriji, slovenskem poslovnem klubu ter skupnih načrtovanih projektih. Zbrane, med drugim so projekt s svojo prisotnostjo podprli tudi župan Občine Lukovica Matej Kotnik in kar nekaj podjetnikov iz naših koncev, je na zajtrku nagovoril župan Občine Domžale Toni Dragar, dogodek pa je povezovala direktorica OOZ Domžale Karolina Vrtačnik. Na dogodku je bil med OOZ Domžale in SGZ iz Celovca podpisan tudi sporazum o medsebojnem sodelovanju.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo