Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
8°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
Deli
5088

Obnova cest - Učak, Zg. Prapreče in Rafolče

Občina Lukovica po sprejetju proračuna na odlaša z deli, popravila cest, vodovodne infrastrukture, pa tudi fekalnih vodov je polnem razmahu. Stanje na Očaku, v Zg. Praprečah in Rafolčah je sledeče.

Učak – Trojane

Pričela so se zemeljska dela v sklopu rekonstrukcije ceste na Učaku (Cvet). Do konca leta je predvidena izgradnja meteorne kanalizacije in asfaltiranje lokalne ceste.

 

Zgornje Prapreče

V zaključni fazi so dela za rekonstrukcijo lokalne ceste v Zgornjih Praprečah (ulica med hišno številko Zgornje Prapreče 12 in Zgornje Prapreče 24). Izvedeno bo asfaltiranje ceste, meteorna kanalizacija in javna razsvetljava.

 

Rafolče

Dela so se pričela tudi v Rafolčah. Rekonstruirana bo močno dotrajana asfaltna cesta v vasi – od hišne številke Rafolče 37A, kjer se je spomladi zaključila obnova cestišča ob izgradnji vodovoda, do cerkve. Ob zamenjavi spodnjega ustroja in asfaltiranju bo v celoti prenovljena tudi meteorna kanalizacija.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij