Logo MojaObčina.si

Loški Potok

JUTRI
23°C
12°C
PET.
24°C
14°C
882

Pogoji za pridobitev pravice do uporabe plakatnih mest na predčasnih volitvah v DZ RS 2018

 

Datum:  19. 04. 2018

 

 Na osnovi 7. člena Statuta občine Loški Potok (Ur. list RS, štev. 41/17)  in na osnovi 8. člena Zakona o volilni in referendumski kampanji (Uradni list RS, št. 41/07, 103/07 – ZPolS-D, 11/11, 28/11 – odl. US, 98/13 in 8/15) Občina Loški Potok javno objavlja

 

POGOJE ZA PRIDOBITEV PRAVICE DO UPORABE PLAKATNIH MEST za »predčasne volitve v Državni zbor RS 2018«

 1. Plakatiranje je možno na krajevno običajen način, to je na posebnih kozolčkih, ki se nahajajo v posameznem naselju občine in so namenjeni obveščanju občanov. 2.   Plakatiranje zunaj teh plakatnih mest, določenih v prvi točki, je dovoljeno le s soglasjem lastnika stavbe ali objekta, na katerem se vrši plakatiranje, plakatiranje po drevesih zunaj naselij je strogo prepovedano. 

3.   Organizatorji volilne kampanje morajo najkasneje v roku 15 dni od dneva glasovanja odstraniti vse svoje plakate in druga volilno-propagandna sporočila. V kolikor tega ne storijo, to opravi pristojna komunalna služba, ki plakate odstrani na stroške organizatorja volilne kampanje.                                                                                       

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi