Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
15°C
JUTRI
25°C
13°C
Oceni objavo

SPREJEM ODLIČNJAKOV PRI ŽUPANU

Kot vsako leto ob zaključku šolanja je župan tudi letos v prostorih občine pripravil sprejem za učence, ki zaključujejo osnovno šolo in so se v vseh letih šolanja izkazali z odličnim uspehom. Letos so bili to trije in med njimi je bil po petih letih zopet tudi fant. Vanesa Balantič, Gaja Starc in Gabriel Montanič so učenci, ki so se v družbi razredničarke Mojce Troha in ravnatelja Andreja Starca  v četrtek, 23. junija udeležili sprejema pri županu. Ta jim je za dosežen uspeh čestital, ob tem pa spregovoril tudi nekaj besed o pomenu učenja in znanja ter jim zaželel veliko sreče in uspeha tudi pri nadaljnjem šolanju. Za nagrado oziroma uspeh so učenci tudi letos prejeli priznanje »ŽUPANOVA PETICA« ter praktično darilo. Po uradnem delu je sledilo še krajše druženje, v katerem smo izvedeli, da bodo vsi trije nadaljevali šolanje na gimnazijah, in sicer Vanesa na Gimnaziji Ledina, Gaja na Gimnaziji Poljane in Gabriel na Gimnaziji Želimlje.

Oglejte si tudi