Logo MojaObčina.si

Loški Potok

JUTRI
32°C
18°C
TOR.
31°C
18°C

OLIMPIJSKA BAKLA BO MED POTJO PO SLOVENSKIH OBČINAH OBISKALA TUDI LOŠKI POTOK

V sredo, 26. maja 2021, bo v organizaciji Olimpijskega komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez na svoji poti po slovenskih občinah olimpijska bakla obiskala tudi našo občino. Prva trojica tekačev bo baklo ob 12.00 prevzele na glavni cesti Loški Potok - Sodražica pri odcepu za Hrib, nato pa bodo tekaške trojke, sestavljene iz članov občinskih športnih društev in osnovnošolcev baklo izmenično ponesle preko vrha vasi Hrib v center občine do novozgrajenega večnamenskega objekta, kjer bo potekal osrednji dogodek in bo baklo ob cca 12.20 prevzel župan občine Ivan Benčina. Ob tej priložnosti bo spregovoril nekaj besed in pozdravil prisotne goste Olimpijskega komiteja Slovenije. Med njimi bo tudi bivša tekačica na smučeh in prejemnica bronaste olimpijske medalje na olimpijskih igrah leta 2014 v Sočiju Vesna Fabjan, ki bo tudi spregovorila nekaj besed in pozdravila udeležence teka.  Po krajšem programu bodo nato trojke tekačev baklo ponesle po glavni cesti skozi center Hriba do izhodiščne točke, od tu pa bo bakla pot nadaljevala v občino Sodražica.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi