Logo MojaObčina.si

Loški Potok

DANES
30°C
18°C
JUTRI
32°C
18°C
Deli
732

NASMEJALI SMO SE DO SOLZ

V soboto, 21. 10. 2017, se nam je v domu krajanov pridružila Amaterska gledališka skupina DPD Svoboda iz Loške doline. S komedijo Funny money so nas resnično nasmejali do solz. Odlična igralska zasedba v odlični komediji, ki je bila polna zapletov, smešnih prizorov, nas je spravila v dobro voljo in nas nasmejala kot že dolgo ne. Kdor obvlada oder, obvlada. In to so igralci dokazali. A tudi publika je bila navdušena nad igralci in igro. Igralci so to takoj začutili. In odigrali od začetka do konca popolno.

Nekoliko smo bili presenečeni nad udeležbo, saj smo pričakovali več obiskovalcev tega dogodka. Dogodek je bil objavljen na FB straneh Kulturno-športnega društva Draga, na oglasnih deskah ter na MojaObčina.si. Je treba bolje spremljati ali si je treba samo vzeti čas?

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi