Logo MojaObčina.si

Loški Potok

DANES
33°C
18°C
JUTRI
29°C
15°C

ŠTEVILO OKUŽENIH TUDI V NAŠI OBČINI RASTE

Občinska uprava in Civilna zaščita občine še naprej spremljamo stanje v občini glede okužb s koronavirusom. Včeraj so se na našem področju pojavili trije novi primeri okužb in sicer po en primer v Retjah, Šegovi vasi in na Lazcu. V občini je tako do današnjega dne skupaj okuženih 12, od tega je 10 aktivnih okužb. Podrobnejše podatke glede stanja okuženosti si lahko preberete na spletni strani https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats. Občane zato ponovno pozivamo, da se še naprej vestno držijo priporočil stroke glede varovanja zdravja in upoštevajo njihova navodila, še posebej v prihajajočih prazničnih dneh, ko zaradi narave praznika obstaja večja verjetnost srečevanja. Le z doslednim upoštevanjem pravil bomo lahko zajezili širjenje koronavirusa in preprečili, da tudi v naši občini ne pride do množične okuženosti.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi