Logo MojaObčina.si

Loški Potok

JUTRI
9°C
-1°C
PON.
12°C
-1°C

ŠTEVILO OKUŽB V NAŠI OBČINI NARAŠČA

Del občinske uprave v sestavi župan Ivan Benčina, Vinko Košmerl in Sašo Debeljak ter poveljnik Civilne zaščite občine Loški Potok Stane Mišič so se danes sestali v pisarni župana na operativnem sestanku, na katerem so pregledali stanje glede okuženosti v občini in se pogovarjali o morebitnih ukrepih za preprečitev širjenja okužb. Ugotovljeno je bilo, da stanje okužb v naši občini v zadnjem času hitro narašča. Kot je razvidno iz poročila Zdravstvenega doma Ribnica, je bilo na včerajšnji dan (17. 12. 2020) v naši občini 19 okuženih, od tega na Hribu in v Šegovi vasi po 5, v Srednji vasi (Loški Potok) 3, v Malem Logu in Retjah po 2 in v Travniku ter Podpreski po 1. Povečanje števila okužb v zadnjem tednu je zaskrbljujoče, zato ponovno pozivamo vse občanke in občane, da se dosledno držite ukrepov v zvezi z varovanjem zdravja. Še posebej to velja v času med prihajajočimi prazniki. Le z doslednim upoštevanjem sprejetih ukrepov in navodil NIJZ-ja bomo lahko preprečili oziroma zaustavili rast širjenja okužb in s tem prispevali k čim večji normalizaciji razmer.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi