Logo MojaObčina.si

Loški Potok

JUTRI
27°C
16°C
SOB.
31°C
16°C

OBVESTILO O STANJU GLEDE OKUŽB IN DELOVANJU VRTCA

Stanje okuženih v občini je glede na prejšnje dni nespremenjeno, kar pomeni, da imamo še vedno šest okuženih. V skladu s sprejetimi novimi ukrepi za zajezitev virusa bodo po vsej državi vrtci v naslednjem tednu zaprti. Po sklepu župana bo zato vrtec pri osnovni šoli v Loškem Potoku odprt le za otroke staršev, katerim delodajalec ne omogoča dela od doma oziroma druge oblike odsotnosti z dela in ki nujno potrebujejo varstvo. V zvezi s tem starše otrok prosimo, da spremljajo spletno stran šole, kjer bodo dobili vse dodatne informacije v zvezi z delovanjem vrtca.
V občini bomo še naprej spremljali stanje glede koronavirusa in na podlagi stanja ukrepali v skladu s pristojnostmi. Občane pozivamo, da se še naprej vestno držijo priporočil stroke in s tem pripomorejo k zajezitvi virusa!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi