Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
18°C
JUTRI
23°C
19°C
Oceni objavo

POMOČNIK VODJE STREŽBE - M/Ž

ORGANIZIRANJE, VODENJE IN NADZIRANJE DELA IZMENE V STREŽBI, POMOČ PRI STREŽBI, SKRB ZA OPTIMALNO RAZPOREDITEV DELAVCEV GLEDE NA POTREBE, SKRB ZA UREJENOST GOSTINSKIH PROSTOROV IN STREŽNEGA OSEBJA, SPREJEMANJE IN RAZPOREJANJE GOSTOV TER REŠEVANJE REKLAMACIJ, SODELOVANJE PRI SESTAVI DNEVNIH MENIJEV, PRI PRIPRAVI IN IZVEDBI POSEBNIH PONUDB IN ARANŽMAJEV, SKRB ZA KVALITETO IN AŽURNOST POSTREŽBE, SPREMLJANJE IN NADZIRANJE IZVAJANJA VSEH ZAKONSKIH IN DRUGIH PREDPISOV S PODROČJA GOSTINSKE DEJAVNOSTI, SANITARNO TEHNIČNIH PREDPISOV, VARSTVA PRI DELU IN BLAGAJNIŠKEGA POSLOVANJA TER UKREPANJE V PRIMERU NEPRAVILNOSTI, SKRB ZA NABAVO PIJAČ, ODGOVORNOST ZA DROBNI INVENTAR IN OSNOVNA SREDSTVA TER SKRB ZA NJIHOVO OBNOVO, IZVAJANJE DRUGIH NALOG IN OPRAVIL PO NALOGU NADREJENEGA.

Trajanje zaposlitve: določen čas, 12 mesecev

Delovni čas: 40 ur/teden

Urnik dela: dvoizmensko

Preizkusno delo: 3 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja poklicna; Gostinstvo in turizem, šport, osebne storitve, drugo

Alternativna izobrazba: srednja poklicna

Delovne izkušnje: 6 mes

Zahtevano znanje jezikov: angleški jezik: razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje dobro

Zahtevana računalniška znanja: urejevalniki besedil
- osnovno;delo s preglednicami
- osnovno

Kontakt za kandidata:
PATRICIJA PERIČ
056955009
patricija.peric@sava.si
Obala 2 , 6320 PORTOROŽ
- PORTOROSE

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Ostalo: DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Oglejte si tudi