Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
12°C
JUTRI
27°C
11°C
Objava JE POTEKLA dne 09. 07. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

KONTROLOR TEHNIČNIH PREGLEDOV 2 - M/Ž

IZVAJANJE OPRAVIL KONTROLORJA TEHNIČNIH PREGLEDOV ZA KONTROLO MOTORNIH IN PRIKLOPNIH VOZIL V SKLADU S PREDPISI IN NAVODILI ZA DELO, IZVAJANJE POSTOPKOV SKLADNOSTI, IZVAJANJE TEHNIČNIH PREGLEDOV DO IN NAD 3500 KG NDM, SPREJEMANJE STRANK IN OPRAVLJANJE ZAKLJUČNEGA RAZGOVORA, IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI S STRANI NADREJENEGA VODJE.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: 4 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna; Motorna vozila, ladje in letala

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Drugi pogoji: Srednješolska izobrazba tehnične (avtoservis, strojništvo, elektrotehnika, logistika, mehatronika ali prometne smeri. Izpit za kontrolorja tehničnih pregledov s pooblastilom
- potrebno obnavljanje znanja. Veljavno vozniško dovoljenje B kategorije. Poznavanje zakonodaje in podzakonskih predpisov s svojega področja dela
- osnovno znanje za dnevne delovne naloge. Usposobljenost za delo s strankami – izvedba. Osnovno, ustno in pisno znanje slovenskega jezika (slovnično ustrezno). Usposobljenost za širše razumevanje tehnične dokumentacije. Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom in štirimesečnim poskusnim delom. K prijavi vabimo tudi kandidate, ki še nimajo opravljenega izpita za kontrolorja. Izpit lahko opravijo tekom zaposlitve. Potrebna izobrazba kot navedeno za kontrolorja in delovne izkušnje pri servisiranju motornih vozil – upošteva se tudi praksa v času šolanja.

Kontakt za kandidata:
NATAŠA SEDEJ
zaposlitev@amzs.si
Leskoškova cesta 11 , 1000 LJUBLJANA

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Oglejte si tudi