Logo MojaObčina.si
JUTRI
17°C
9°C
SOB.
16°C
7°C
2090

KONTROLOR TEHNIČNIH PREGLEDOV 2 - M/Ž

IZVAJANJE OPRAVIL KONTROLORJA TEHNIČNIH PREGLEDOV ZA KONTROLO MOTORNIH IN PRIKLOPNIH VOZIL V SKLADU S PREDPISI IN NAVODILI ZA DELO, IZVAJANJE POSTOPKOV SKLADNOSTI, IZVAJANJE TEHNIČNIH PREGLEDOV DO IN NAD 3500 KG NDM, SPREJEMANJE STRANK IN OPRAVLJANJE ZAKLJUČNEGA RAZGOVORA, IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI S STRANI NADREJENEGA VODJE.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Urnik dela: gibljiv/nestalen urnik

Preizkusno delo: 4 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna; Motorna vozila, ladje in letala

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Drugi pogoji: Srednješolska izobrazba tehnične (avtoservis, strojništvo, elektrotehnika, logistika, mehatronika) ali prometne smeri , Izpit za kontrolorja tehničnih pregledov s pooblastilom
- potrebno obnavljanje znanja, Veljavno vozniško dovoljenje B kategorije, Poznavanje zakonodaje in podzakonskih predpisov s svojega področja dela
- osnovno znanje za dnevne delovne naloge, Usposobljenost za delo s strankami – izvedba, Osnovno, ustno in pisno znanje slovenskega jezika (slovnično ustrezno), Usposobljenost za širše razumevanje tehnične dokumentacije. Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom in štirimesečnim poskusnim delom. K prijavi vabimo tudi kandidate, ki še nimajo opravljenega izpita za kontrolorja. Izpit lahko opravijo tekom zaposlitve. Potrebna izobrazba kot navedeno za kontrolorja in delovne izkušnje pri servisiranju motornih vozil – upošteva se tudi praksa v času šolanja. Zaželen vozniški izpit C kategorije.

Kontakt za kandidata:
NATAŠA SEDEJ
zaposlitev@amzs.si
Grajska cesta 5 , 8222 OTOČEC

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Ostalo: DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi