Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
12°C
JUTRI
27°C
11°C
Objava JE POTEKLA dne 17. 06. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

FARMACEVTSKI TEHNIK III (I) - M/Ž

IZDAJANJE ZDRAVIL, KI SE IZDAJAJO BREZ RECEPTA V LEKARNAH, POD NADZOROM FARMACEVTA, IZDAJANJE ZDRAVIL, KI SE IZDAJAJO BREZ RECEPTA V LEKARNAH IN SPECIALIZIRANIH PRODAJALNAH, IZDAJANJE MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV BREZ IN NA NAROČILNICO ZA MP, IZDAJANJE IZDELKOV ZA PODPORO ZDRAVLJENJA IN OHRANITEV ZDRAVJA, IZDAJA BIOCIDOV, IZDAJA ŽIVIL ZA POSEBNE ZDRAVSTVENE NAMENE, IZDELOVANJE ENOSTAVNIH MAGISTRALNIH PRIPRAVKOV, KI NE VSEBUJEJO UČINKOVIN Z NARKOTIČNIM DELOVANJEM, SVETOVANJE STRANKAM O PRAVILNI IN VARNI UPORABI ZDRAVIL, KI SE IZDAJAJO BREZ RECEPTA V LEKARNAH, POD NADZOROM FARMACEVTA, SVETOVANJE STRANKAM OB IZDAJI ZDRAVIL, KI SE IZDAJAJO BREZ RECEPTA V LEKARNAH IN SPECIALIZIRANIH PRODAJALNAH, SVETOVANJE STRANKAM OB IZDAJI MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV, SREDSTEV ZA NEGO IN VAROVANJE ZDRAVJA, BIOCIDOV, PRIPRAVA ZDRAVIL, MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV, SREDSTEV ZA NEGO IN VAROVANJE ZDRAVJA, BIOCIDOV, PREDMETOV SPLOŠNE RABE, NA NAROČILNICO ZA ZUNANJE KUPCE, POD NADZOROM FARMACEVTA.

Trajanje zaposlitve: določen čas, 6 mesecev

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: ni zahtevano

Zahtevana izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna; Farmacija

Delovne izkušnje: 6 mes

Zahtevano znanje jezikov: angleški jezik: razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro

Zahtevana računalniška znanja: urejevalniki besedil
- osnovno;delo s preglednicami
- osnovno

Drugi pogoji: Opravljeno pripravništvo in strokovni izpit

Kontakt za kandidata:
KADROVSKA SLUŽBA
kadri@lekarna-lj.si
Komenskega ulica 11 , 1000 LJUBLJANA

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Oglejte si tudi