Logo MojaObčina.si
DANES
14°C
6°C
JUTRI
15°C
6°C
Oceni objavo

Prenavljamo za vas: zaprt del Ižanske ceste

Zaradi gradnje javne kanalizacije bo Ižanska cesta na odseku med Hladnikovo cesto in Gruberjevim nabrežjem za ves promet zaprta od petka, 17. februarja 2023 (po jutranji konici), do 31. decembra 2023.

Obvoz za osebna vozila bo mogoč po Jurčkovi cesti in Galjevici ter po Hladnikovi, Opekarski in Janežičevi cesti.

Vse udeležence v prometu prosimo za razumevanje in upoštevanje prometne signalizacije. Celovite informacije o mobilnosti in zaporah cest v Ljubljani lahko spremljate na našem portalu aktualnih prometnih informacij PROMInfo.

Prenova Ižanske ceste poteka v okviru projekta Čisto zate (Odvajanje in čiščenje odpadne vode na območju vodonosnika Ljubljanskega polja – dograditev javne kanalizacije v aglomeracijah nad 2.000 PE v MOL). Na cesti bomo uredili kanalizacijo za odpadno vodo, sočasno pa tudi vodovod, odvodnjavanje meteorne vode, novo cestno razsvetljavo, telekomunikacijske in elektro vode, drevored ter površine za pešce in kolesarje iz sredstev Evropske unije in Republike Slovenije.


Oglejte si tudi