Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
32°C
18°C
JUTRI
31°C
18°C
608

Nova igrišča v Tivoliju

Na ploščadi pod Halo Tivoli urejamo nova športna igrišča.

Na ploščadi pred Halo Tivoli sicer načrtujemo izgradnjo prizidka, v katerem bo prostor za novo dvorano z ledeno ploskvijo in dodatne športne površine. Trenutno se pripravljamo na izvedbo arhitekturnega natečaja, da pa ploščad v vmesnem času ne bo samevala, tu urejamo športna igrišča.

 Zarisali bomo igrišča za rokomet, mali nogomet, košarko in badminton. Z deli bomo končali predvidoma v začetku avgusta, odvisno od vremenskih razmer.

Rekreacija na prostem

V Ljubljani nudimo številne možnosti za rekreacijo na prostem. Med drugim lahko izbirate tudi med 31 lokacijami z zunanjimi fitnes napravami, 13 trim otoki in 19 lokacijami, kjer so nameščene naprave za ulično vadbo (street workout). 


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi