Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Met pliškov ni prinesel zmage


ŠPORT

| |
26.11.2012      8:15
A A

Met pliškov ni prinesel zmage


Met pliškov žal Olimpiji ni pomagal do točk proti Innsbrucku.


Plišasti večer žal ni prinesl sreče hokejistom Olimpije.
Plišasti večer žal ni prinesl sreče hokejistom Olimpije.
Deli:

Tokratna hokejska tekma v Hali Tivoli je imela tudi dobrodelno noto. Prvič se je v Ljubljani  namreč zgodil met pliškov oz. plišasti večer, po vzoru Teddy bear toss ameriške lige NHL. Vsi obiskovalci, ki so s seboj prinesli plišasto igračko, so lahko na tekmo vstopili brezplačno in se obvezali, da ob prvem zadetku domače ekipe svoje plišaste igračke vržejo na led. Zbrane pliške bodo podelili otrokom v ljubljanskem UKCju. Žal pa pliški hokejistom Olimpije niso prinesli sreče.

 

Ljubljanski hokejisti so si tokrat polomili zobe na zadnje uvrščenem Innsbrucku, ki pa je že v prejšnjem krogu premagal Sapo.

 

Začetek tekme je bil obetaven, saj je Jan Muršak po le nekaj sekundah bil blizu zadetka, ki pa ga je preprečil vratar gostujoče ekipe Machreich. Po štirih minutah pa sta zbranost Jerryja Kuhna testirala najprej Manavian in potem minuto pozneje Bartlett. Po petih minutah so Zmaji imeli prvi power-play, vendar ga niso izkoristili. Tempo je bil do konca tretjine visok, vendar nobena ekipa ni prišla do zadetka.

 

Zeleni so drugo tretjino začeli z igralcem več, vendar prednosti spet niso znali izkoristiti, na nasprotni strani je bil Höller blizu zadetka. Prvi zadetek je pripadal Morskim psom, v 33. minuti je zadel Bartlett, plošček se je po strelu odbil od vratnice v nesrečnega Matevža Ermana in potem v mrežo Olimpije. Po zadetku so ljubljanski hokejisti skušali prti do izenačenja, vendar se Machreich ni predal.

 

Tudi v zadnji tretjini so zmaji močno napadli vrata Patricka Machreicha, ki je postal najbolj zaposlen mož na ledu, ki je pa bil na žalost domačih, kos tej nalogi. Sedmi power-play na tekmi za Zmaje, je končno prinesel rezultate. Po asistenci Patricka Coulomba je Brock McBride razveselil domače gledalce, saj so končno lahko na led vrgli svoje pliške. Le štiri minute do konca pa je sledil spet mrzel tuš. S hitro igro je McGregor počistil mrežo iz zgornjega levega kota Kuhnovega gola. Po zadnjem navalu Olimpije se je Innsbruck lahko veselil druge zaporedne zmage v koncu tedna.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ljubljana!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo