Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
19°C
12°C
JUTRI
16°C
13°C
676

Dan Gorske reševalne službe Ljubljana

Gorska reševalna služba – društvo Ljubljana, v okvirih programa Razgibajmo Ljubljano, pripravlja dvodnevni dogodek na temo varne hoje po hribih.

V petek, 16. oktobra bodo na vrhu Šmarne gore pripravili predstavitev svojih dejavnosti, z nasveti in prikazi, v soboto, 7. novembra pa pripravljajo tečaj varne hoje v (predvidoma) suhih razmerah v gorah (s teoretičnim delom na Policijski akademiji v Tacnu in praktičnim delom predvidoma v Turncu, a z omejenim številom slušateljev).

Program je za udeležence brezplačen.

Informacije: brankozorz@gmail.com

Prireditev je del programa Razgibajmo Ljubljano, ki ga sofinancirata Mestna občina Ljubljana in Fundacija za šport.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi