Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
1°C
Deli
2787

18 odličij za tekmovalce Taekwon-do kluba Škorpijon na 2. SLO Open 2016

Minuli vikend so tekmovalci Taekwon-do kluba Škorpijon nastopili na mednarodnem prvenstvu 2. SLO Open 2016, ki je potekalo v Zrečah. V izredno veliki konkurenci - dvodnevnega prvenstva se je udeležilo preko 400 tekmovalcev, si je naših 19 tekmovalcev priborilo 6 zlatih, 4 srebrne in 8 bronastih odličij.

Minuli vikend so tekmovalci Taekwon-do kluba Škorpijon nastopili na mednarodnem prvenstvu 2. SLO Open 2016, ki je potekalo v Zrečah. Dvodnevnega prvenstva se je udeležilo 29 ekip s preko 400 tekmovalci iz Moldavije, Bolgarije, Grčije, Češke, Italije, Madžarske, Makedonije, Srbije, BIH, Hrvaške in Slovenije, poseben čar prvenstvu pa je dodal obisk predsednikov in ostalih visokih predstavnikov evropske in svetovne ITF federacije. V izredno veliki konkurenci si je naših 19 tekmovalcev priborilo 6 zlatih, 4 srebrne in 8 bronastih odličij.

Na najvišjo stopničko odra za zmagovalce so stopili Filip Dojčinović (mlajši dečki forme modri pas), Nina Binter (mladinke borbe do 64 kg), Valteja Trotovšek (mladinke forme zeleni pas), Saša Sirše (članice forme črni pas IV. DAN in borbe nad 75 kg) ter ženska mladinska ekipa (Binter, Janković, Krivolapova in Sandić) v ekipnih borbah. Srebrno medaljo so si priborili Ella Čuskić (mlajše deklice forme modri pas), Furlan David (starejši dečki borbe do 50 kg), Anastasia Krivolapova (članice forme črni pas I. dan) ter moška članska ekipa (Botonjić Risović, Bračko, Ičanović, Šahinović, Trdin) v ekipnih borbah. Bronaste medalje pa so osvojili Filip Dojčinović (mlajši dečki borbe do 30 kg), Tiana Janković (mladinke forme črni pas I. DAN in borbe do 64 kg), Anastasia Krivolapova (mladinke borbe do 58 kg in članice borbe do 63 kg), Katarina Sandić (mladinke forme modri pas in borbe do 70 kg) in David Trdin (mladinci borbe do 57 kg).

Nastopili so tudi Lejla Botonjić (starejše deklice forme modri pas), Laura Kerčmar (starejše deklice forme rumeni pas), Ernest Nuhanović (starejši dečki forme rdeči pas), Tarik Šabić (starejši dečki forme rdeči pas), Lejla Ičanović (mladinke forme rdeči pas), Dušan Kovač (mladinci forme rdeči pas), Ajdin Botonjić Risović (člani forme črni pas I. DAN), Adis Kočan (člani forme modri pas in borbe nad 85 kg) ter Severin Ičanović (člani borbe do 85 kg) vendar pa se jim ni uspelo uvrstiti med dobitnike medalj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Kadrovska Asistenca-stranski