Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.04.2018

delno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Čez dan nas bodo od severa zajele krajevne padavine, deloma kot plohe in posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 °C.
11°C | 24°C
sreda, 25.04.2018
10°C | 25°C
četrtek, 26.04.2018
12°C | 24°C
petek, 27.04.2018
11°C | 23°C
sobota, 28.04.2018
10°C | 24°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
24°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

18 odličij za tekmovalce Taekwon-do kluba ......


ŠPORT

| |
25.10.2016      11:25
A A

18 odličij za tekmovalce Taekwon-do kluba Škorpijon na 2. SLO Open 2016


Minuli vikend so tekmovalci Taekwon-do kluba Škorpijon nastopili na mednarodnem prvenstvu 2. SLO Open 2016, ki je potekalo v Zrečah. V izredno veliki konkurenci - dvodnevnega prvenstva se je udeležilo preko 400 tekmovalcev, si je naših 19 tekmovalcev priborilo 6 zlatih, 4 srebrne in 8 bronastih odličij.


Tekmovalci TKD kluba Škorpijon
Tekmovalci TKD kluba Škorpijon
Deli:

Minuli vikend so tekmovalci Taekwon-do kluba Škorpijon nastopili na mednarodnem prvenstvu 2. SLO Open 2016, ki je potekalo v Zrečah. Dvodnevnega prvenstva se je udeležilo 29 ekip s preko 400 tekmovalci iz Moldavije, Bolgarije, Grčije, Češke, Italije, Madžarske, Makedonije, Srbije, BIH, Hrvaške in Slovenije, poseben čar prvenstvu pa je dodal obisk predsednikov in ostalih visokih predstavnikov evropske in svetovne ITF federacije. V izredno veliki konkurenci si je naših 19 tekmovalcev priborilo 6 zlatih, 4 srebrne in 8 bronastih odličij.

Na najvišjo stopničko odra za zmagovalce so stopili Filip Dojčinović (mlajši dečki forme modri pas), Nina Binter (mladinke borbe do 64 kg), Valteja Trotovšek (mladinke forme zeleni pas), Saša Sirše (članice forme črni pas IV. DAN in borbe nad 75 kg) ter ženska mladinska ekipa (Binter, Janković, Krivolapova in Sandić) v ekipnih borbah. Srebrno medaljo so si priborili Ella Čuskić (mlajše deklice forme modri pas), Furlan David (starejši dečki borbe do 50 kg), Anastasia Krivolapova (članice forme črni pas I. dan) ter moška članska ekipa (Botonjić Risović, Bračko, Ičanović, Šahinović, Trdin) v ekipnih borbah. Bronaste medalje pa so osvojili Filip Dojčinović (mlajši dečki borbe do 30 kg), Tiana Janković (mladinke forme črni pas I. DAN in borbe do 64 kg), Anastasia Krivolapova (mladinke borbe do 58 kg in članice borbe do 63 kg), Katarina Sandić (mladinke forme modri pas in borbe do 70 kg) in David Trdin (mladinci borbe do 57 kg).

Nastopili so tudi Lejla Botonjić (starejše deklice forme modri pas), Laura Kerčmar (starejše deklice forme rumeni pas), Ernest Nuhanović (starejši dečki forme rdeči pas), Tarik Šabić (starejši dečki forme rdeči pas), Lejla Ičanović (mladinke forme rdeči pas), Dušan Kovač (mladinci forme rdeči pas), Ajdin Botonjić Risović (člani forme črni pas I. DAN), Adis Kočan (člani forme modri pas in borbe nad 85 kg) ter Severin Ičanović (člani borbe do 85 kg) vendar pa se jim ni uspelo uvrstiti med dobitnike medalj.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TAE-KWON-DO KLUB ŠKORPIJON? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
TAE-KWON-DO KLUB ŠKORPIJON
TAE-KWON-DO KLUB ŠKORPIJON
ROJČEVA ULICA 5
Tel:034 417 520

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo