Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
17°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

JSS MOL izbral novega direktorja


OBČINSKI SVET, ZAVODI

| |
06.02.2013      8:46
A A

JSS MOL izbral novega direktorja


Na čelo Javnega stanovanjskega sklada Mestne občine Ljubljana bo verjetno stopil Sašo Rink.


Načrtovana soseska javnega sklada Polje III. (foto: Arhiv Bevk-Perović arhitekti)
Načrtovana soseska javnega sklada Polje III. (foto: Arhiv Bevk-Perović arhitekti)
Deli:

Nadzorni svet Javnega stanovanjskega sklada MOL je 5. februarja 2013 na korespondenčni seji sprejel sklep, da predlaga Mestnemu svetu Mestne občine Ljubljana, da za direktorja JSS MOL imenuje Sašo Rink, sicer svetnika Liste Zorana Jankovića.

 

Glede na večino Liste Zorana Jankoviča v mestnem svetu bo na mesto po vsej verjetnosti potrjen.

 

Rink bo na stanovanjskem skladu nadomestil prejšnjo direktorico Jožko Hegler. Opravlja pa že več funkcij, je ljubljanski svetnik, predsednik sveta javnega zavoda Lekarna Ljubljana in član sveta javnega zavoda Zdravstveni dom Ljubljana. Po izobrazbi je diplomiran pravnik, zaposlen je bil kot kriminalistični inšpektor, po opravljenem pravniškem državnem izpitu pa je bil zaposlen kot višji svetovalec na Ministrstvu za gospodarstvo.

 

Na razpis prijavljenih šest kandidatov

 

Na javni natečaj za delovno mesto direktorja JSS MOL se je prijavilo šest kandidatov, od katerih so se razgovora na seji Nadzornega sveta - ta je potekala 29. januarja 2013 - udeležili štirje kandidati, ki so izpolnjevali vse pogoje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ljubljana!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo