Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

pretežno jasno
Ponoči bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10 °C.
10°C | 28°C
nedelja, 20.04.2018
9°C | 27°C
ponedeljek, 22.04.2018
10°C | 27°C
torek, 23.04.2018
9°C | 26°C
sreda, 24.04.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gallusovo nabrežje bo do jeseni zaprto


OBČINSKE

| |
10.07.2017      11:30
A A

Gallusovo nabrežje bo do jeseni zaprtoDeli:
Začela so se obnovitvena dela na Gallusovem nabrežju, ki jih je Mestna občina napovedala že pred časom. Do jeseni, ko naj bi se dela zaključila, bo zaprto celotno območje Gallusovega nabrežja in Stiška ulica, sporočajo na spletni strani MOL, urejen pa bo dostop za intervencijska vozila in dostavo.
Kot so aprila poročali v časniku Delo, je Gallusovo nabrežje še edino nabrežje v ožjem središču mesta, ki še ni bilo prenovljeno. "Tlak je iz neravnih granitnih kock, zalitih z asfaltom, nanj so uporabniki (gostinci) postavili različne lesene podeste, betonska ograja je vidno razpokana, omet delno odpada, površine so poraščene z mahom, kovinski deli so rjasti, drevje je večinoma v slabem stanju, dostop do rečnega postajališča pa zaprt." Projekt za izboljšanje obstoječega stanja so pripravili v podjetju Atelier arhitekti, ki je med drugim oblikovalo tudi že zasnovo oblikovanja širšega območja ljubljanske Špice.
Predvidena dela bodo med drugim zajemala zamenjavo obstoječega tlaka, obnovo javne razsvetljave in plinovodnega omrežja, ureditev nove klančine do rečnega postajališča, zasaditev dreves in obnovo ograje.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ljubljana!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
April 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.04.201 | Tečaji in delavnice
POSTANITE ENERGETSKO NEODVISNI!

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo