Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
23°C
6°C
JUTRI
12°C
8°C
Deli
432

Mešani pevski zbor upokojencev DCAdur - DCA Ljubljana vabi nove MOŠKE člane, ki radi pojejo

PEVSKI ZBOR DCAdur - DCA LJUBLJANA

​​

V  DCA Ljubljana - DCA Rudnik, Pot K ribniku 3a  deluje nov upokojenski mešani pevski zbor. Vabljeni vsi iz Ljubljane in okolice, PREDVSEM PRIMANJKUJE MOŠKIH, ki bi se radi naučili pravilno večglasno peti, saj ga vodi strokovna zborovodkinja. Če poznate koga, ki rad poje in bi se rad priključil tej skupini, mu posredujte to informacijo. Vaje so vsak torek od 12.30 ure do 14.00. Pridite in ugotovite, če vam bo všeč. Imeli smo že kar nekaj nastopov, tudi s spremljavo tria Klas. Najbolj je bilo občinstvo navdušeno nad  pesmijo Bela snežinka,
ki sta jo izvedla pevsku zbor DCAdur in trio Klas.

Kdaj: vsak torek od 12.30 do 14.00

Kje: DCA RUDNIK, Pot k ribniku 3a, Ljubljana

Z informacije pišite na mail: vlasta.krizman@gmail.com

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Dežela okusov
ABC nepremičnine
Zavarovalna agencija za
Kadrovska Asistenca-stranski