Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
1°C
-5°C
JUTRI
2°C
-2°C
Deli

PREVOZ OSEB, PREVOZ NA RELACIJE - PREVOZ DO LETALIŠČA

TIMA TRANSFER nudi za vas : - Prevoz na letališče - Prevoz na relacije -

PREVOZ OSEB, PREVOZ NA RELACIJE - PREVOZ DO LETALIŠČA - PREVOZ NA LETALIŠČE, INDIVIDUALNI PREVOZ, KOMBI PREVOZ - VSE PO NAROČILU.

Prevozi Tima Transfer - Nudimo prevoze na vse relacije, prevoz po Sloveniji, tujini, nudimo prevoz na letališče, nudimo prevoz večjih skupin, individualni prevoz, VIP prevoz, nudimo skupinski, kombi prevoz, vse vrste prevoza - kamorkoli in vse na predhodnega pisnega naročila in dogovora. 

Nudimo dogovorjene cene prevozov in velik izbor storitev.
Nudimo : prevoz na letališče Brnik, letališče Jožeta Pučnika, ( sedaj letališče Fraport, včasih Aerodrom Ljubljana), prevoz na letališče Benetke Marco Polo - Marko Polo, letališče Treviso ( Trevizo) , prevoz do Trsta, prevoz do Benetk,letališče Ronchi Trst - Ronki, Dunaj, Munchen, Salzburg, Klagenfurt, Graz, Maribor, Zagreb, Beograd, Bologna, Bergamo, Munchen, Dunaj..
TIMA PREVOZI  041 7 39 - prevozi@amis.net

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
BORBONA CATERING D.O.O.