Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 19, na vzhodu do 22 stopinj Celzija.
19°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
20°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
Opozorila
Četrtek, 22.6.2017 ob 19h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Teden vseživljenjskega učenja


ŠPORT, KULTURA, TURIZEM, DOGODKI, OSTALO, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
08.05.2014      14:14
A A

Teden vseživljenjskega učenja


TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA – je vseslovenski praznik in najvidnejša promocijska manifestacija na področju izobraževanja in učenja. Projekt na državni ravni usklajuje Andragoški center Slovenije in ga prireja v sodelovanju s številnimi ustanovami, organizacijami in posamezniki po vsej državi. Uveljavlja spoznanje, da je prav vsako učenje v vseh življenjskih obdobjih nepogrešljiv del naših življenj.


Deli:
Teden vseživljenskega učenja spodbuja vse generacije, kar potrjuje tudi letošnji  slogan »Učenje za življenje«  s podtemami:

- delo in poklic
- kultura in ustvarjanje
- multimediji in učenje
- poti do znanja
- šport in turizem
- učeče se skupnosti
- zdravjeV projekt Teden vseživljenjskega učenja, ki ga tudi v letošnjem letu že petič zapored koordinira  Izobraževalni center Geoss, se vsako leto vključijo številne organizacije in ustanove. Prireditev, s katerimi se bodo v okviru Tedna vseživljenjskega učenja predstavili, je že preko 130. Dogodki so zelo raznovrstni – od izobraževalnih, promocijskih, informativno-svetovalnih, družabnih in kulturnih, potekali pa ne bodo le v tem tednu, ampak še ves mesec maj in junij.  Poudariti velja, da so vse prireditve oziroma dogodki za udeležence brezplačni in kar kličejo po radovednem raziskovanju novih vsebin.KOLEDAR DOGODKOV za mesec maj in junij je objavljen na spletni strani Izobraževalnega centra Geoss, Litija: www.ic-geoss.si in v časopisu Občan. Vabljeni, dogodki so zelo raznovrstni, zato lahko vsak najde primernega  za svoj  okus.
Priloge:
PDF
KOLEDAR DOGODKOV
25064_copyoftabela-spletnastran-1.pdf (372,92 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI IC GEOSS D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
IC GEOSS D.O.O.
IC GEOSS D.O.O.
Cesta komandanta Staneta 2
Tel:(01) 898 05 70
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.