Logo MojaObčina.si

Litija

JUTRI
9°C
-1°C
PON.
5°C
5°C
Deli

Nov semester vadbe joge

Društvo Joga v vsakdanjem življenju popetre obvešča, da se v torek, 6. februarja ob 17.45 na OŠ Gradec na Dobravi prične nov semester vadbe joge.

Če vas pestijo stres, utrujenost, šibkost, pomanjkanje volje ali pa pretirana aktivnost in podobni sopotniki sodobnega načina življenja, se jih boste z vadbo joge naučili obvladati. Joga pomaga, dosežemo ravnovesje med telesom in umom ter si povrnemo notranji mir.

Vadba vključuje telesne in dihalne vaje ter tehnike sproščanja in meditacije. Primerna je za vse odrasle starostne skupine, ne glede na telesni ustroj in trenutno kondicijo. Predznanje ni potrebno. Potrebujete udobno oblačilo in podlogo (armafleks) ter lažjo odejico. Vabljeni, da pridete in preverite - prva vadba je brezplačna.

 

Kontakt: 040 705 855 od ponedeljka do petka med 15. in 17. uro ali na naslovu popetre@jvvz.org.

Več informacij o sistemu in vadbi na spletni strani in profilu na Facebooku.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi