Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
25°C
11°C
JUTRI
27°C
12°C
Deli
458

KONCERT "BOŽIČNA HARMONIJA"

V organizaciji MePZ Zvon smo se na prvo januarsko nedeljo, 6. januarja 2019, zbrali v šmarski župnijski cerkvi sv. Martina k poslušanju koncerta pod omenjenim naslovom.

 

V   hladnem zimskem večeru so obiskovalce segrevali skupaj z gosti, člani MePZ Lipa iz Bazovice v Italiji. Zbora sta se predstavila domačim poslušalcem in gostom koncerta z deli različnih domačih in tujih avtorjev božičnih pesmi. MePZ Zvon prepeva pod vodstvom Marije Celestina, katere je pri klavirju spremljala Veronika Hauptman, goste MePZ Lipo pa vodi Tamara Ražem Locatelli, pri klavirju pa jih je spremljal Silvio Sirsen.  S koncertom se je tako zaključilo ožje praznovanje božično novoletnih praznikov.

 

V času, ko smo se imeli priliko vsaj malce ustaviti in upočasniti naše korake življenja, smo ob milih in prijetnih božičnih pesmih na ta hladen večer dokazali, da za osebno srečo in pozitivno vzdušje ne potrebujemo veliko bogatih stvari, temveč samo nekaj drobnih misli, toplih pogledov in nežnih melodij.

 

Uroš Pušnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi