Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zimska liga v malem nogometu 2014/2015 v ......


ŠPORT

| |
16.12.2014      12:15
A A

Zimska liga v malem nogometu 2014/2015 v Litiji– 4. krog


Po četrtem krogu ekipama PUNGI PUB in NEDELJA ZVEČER za vrat diha PERSPEKTIVA.


Deli:
Posebnih presenečenj v tem krogu ni bilo. PUNGI PUB je še vedno trdno na prvem mestu z vsemi možnimi osvojenimi točkami, 12 jih ima. Tokrat so z goloma Vrhovca in Josipovića z 2:0 porazili MOVISTAR, ki je drago plačal poraz in zdrsnil iz tretjega mesta lestvice na šesto. Fantje ekipe NEDELJA ZVEČER se niso pustili presenetiti, trije goli bratov Simič proti dvema Beščiča so zadostovali, da ostajajo na drugem mestu in FC TAHI zapuščajo četrto ter zasedejo sedmo mesto lestvice. Z dvema goloma Katića, dvema Milojice, po enega Osredkarja in Borenovića in končno zmago 6:3 proti ŠD LIK, je PERSPEKTIVA z osmimi točkami napredovala iz petega na tretje mesto, kar napoveduje še kako zanimivo dogajanje v litijski zimski ligi. Za dve mesti je napredovala tudi ŠD SAVA. Iz sedmega mesta so se povzpeli na peto z dvema goloma Graha in enega Bajdeta z zmago 3:1 proti ekipi NI DA NI, za katero pa je zadel le Štrus. Lepo so po lestvici napredovali ŠD ŠKAFARJI. S tremi novimi točkami in skupaj štirimi so iz enajstega pristali na osmem mestu, s pravo točo golov so se znesli nad FC CENZURO. S štirimi goli Rozmana, tremi Kneza in dvema Koporca so fantje pokazali, da gre še kako računati nanje. Za poražence je zabil častni gol Luka Bokal. ŠDK 2 je štirimi goli Novaka in dvema Burje z 6:3 nadigral ekipo MERLI. ŠDK 2 je s sedmimi točkami tik pod vrhom na četrtem mestu, kar napoveduje še zelo ogorčen boj za najvišja mesta litijske zimske lige.

Peti krog se bo odigral tokrat v soboto, 20.12.2014, s pričetkom ob 14. uri. Tekme so vedno lepo obiskane, zato je tudi športno vzdušje nepopisno. Da bo tako tudi tokrat, vas prav prijazno vabimo v Športno dvorano v Litiji.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.