Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 29°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pustni vikend v znamenju bowlinga


ŠPORT

| |
08.02.2016      12:58
A A

Pustni vikend v znamenju bowlingaDeli:
Pretekli vikend je bil kljub pustemu vzdušju za naše člane zelo športno obarvan. V soboto so se naši člani pomerili v slovenski ligi. Prva ekipa je kljub težavam z igralci ubrala pravilno taktiko in v ekipo vpoklicala še mladinca Tita Krafogla, ki se je v svojem krstnem nastopu v 2.slovenski bowling ligi odrezal naravnost fenomenalno. Ter osvojil posamično enajsto mesto, ter svoji ekipi priigral pomembne točke. Od njega je bil z veliko mero izkušenj boljši le Iztok Štrus, ki pa je osvojil 10. mesto. Na žalost pa sta imela precejšnje težave v igri ostala dva igralca Miha Štrus ter Tomaž Drnovšek, ki je igral poškodovan. Ekipa je tako po koncu tekmovalnega dneva zasedla 6. mesto ter v skupnem razporedu ohranila 3. mesto. 
Ekipa Zagorje 2 se je v soboto podala na slovensko obalo, ki pa tokrat ni bila preveč srečna za naše igralce, saj bi lahko z le 20 dodatnimi podrtimi keglji zasedli 4. mesto, tako pa so po nesrečnem naklučju zasedli zadnje sedmo mesto. Na žalost so tudi našo drugo ekipo pestile poškodbe, saj sta kar dva igralca igrala z hudimi bolečinami v križu.
Za prijeten zaključek dneva pa je poskrbela ekipa Zagorje 2, ki je letos prvič igrala v domačem centru v Zagorju. Ekipa je kljub malce slabšemu začetku zaigrala suvereno in usklajeno. Ter v celem dnevu izgubila le en dvoboj, kar pa ni ogrozilo njihove skupne zmage. Podatek, ki navdušuje pa je ta, da so se vsi štirje igralci uvrstili med prvih deset v posamičnem razporedu, ter da je ekipa iz Zagorja ostale ekipe premagala za kar 160 kegljev in edina presegla mejo 4000 točk.
Športni soboti je nato sledila še športna nedelja. Saj so se naše članice v ženski ligi pomerile z ostalimi igralkami iz vse Slovenije. Tekma se je odvijala v postonjskem centru Epic. Našim članicam sta se na žalost izmaknili obe prvi mesti. Tako sta v posamični razvrstitvi drugo in tretje mesto zasedli Urša Dobravec in Maša Vehovec, ekipni uspeh pa sta z uvrstitvijo med prvih 10 dopolnili še Tjaša Vehovec(7) in Lidija Zaletel (9). V razvrstitvi ekip je bila situacija precej podobna, saj sta tudi tu drugo in tretje mesto zasedli ekipi Zagorje 3 in Zagorje 2, prvo mesto pa je tokrat odšlo v ljubljanski Feniks.
Vsem tekmovalcem, ki so v tem vikendu zastopali naše barve se zahvaljujemo in jim za njihove dosežke iskreno čestitamo.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.