Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 30.06.2017

pretežno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pridružite se ekipam Ženskega rokometnega ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
03.09.2015      7:56
A A

Pridružite se ekipam Ženskega rokometnega društva Litija


Z novim šolskim letom je čas za nove začetke, tudi športne. Otroke in mlade, ki si želijo gibanja in druženja, vabimo, da se nam pridružijo pri treningih rokometa. V društvu združujemo več kot 80 rokometašic, ki trenirajo 2 do 4 –krat tedensko. Svoje rokometno znanje in borbenost ter pripadnost športu dokazujejo na mnogih tekmah ob vikendih, ko se primerjajo z vrstnicami iz drugih klubov in krajev.


Deli:

V mini rokomet se lahko vključijo dekleta in fantje od 6. do 10. leta starosti. Treningi mini rokometa potekajo 2-krat tedensko, ob ponedeljkih in petkih v Športni dvorani Litija. V ostalih selekcijah, od 10. leta starosti dalje, trenirajo dekleta 3 ali 4-krat tedensko. Treningi potekajo v Športni dvorani Litija in dvorani Gimnazije Litija. Vadba poteka pod vodstvom usposobljenih trenerjev. Treningi so prilagojeni starosti, najmlajše spoznavajo osnove igre in rokovanja z rokometno žogo, starejše pa bodo znanje nadgrajevale in zasedale svoja igralna mesta na igrišču ter sprejemale vedno več odgovornosti. Ker gre za kolektivni šport, se mladim  privzgaja tudi čut za medsebojno sodelovanje in pomoč. Obiščite treninge naših ekip v Športni dvorani Litija in se jim pridružite.

 

Urnik treningov najdete na naši spletni strani  http://www.srce-me-povezuje.si/zrd-litija/index.php?lng=sl&t=dejavnosti

 

Več informacij o delovanju društva je na naši spletrni in FB strani.

 

Lepo vabljeni v  našo športno družbo!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Ponoviška 12
Tel:040 786 939

Bodite prvi pri oddaji mnenja.